Współpraca

Blog „Pułapki w Aptece” powstał w styczniu 2017 roku. Jako magister farmacji realizuję w nim swoją pasję do pisania i przekazywania wiedzy Czytelnikom, którzy są moimi Wirtualnymi Pacjentami. Naszym wspólnym celem stało się zapobieganie chorobom oraz znalezienie skutecznych sposobów leczenia.

W ramach rozwoju bloga jestem otwarta na różne formy współpracy, o ile nie kłócą się one z etyką farmaceuty. Piszę blog z poczucia misji, dlatego jeśli Twój pomysł wpisuje się w moją działalność, to zaangażuję się w tę współpracę całym sercem.

Rodzaje współpracy

Zorganizuję konkurs, wspomogę akcję profilaktyczną, wezmę udział w konferencji. Możemy razem zorganizować kampanię lub kurs, możliwości jest wiele!

1. Konkursy

Wszyscy lubią konkursy, tym bardziej, gdy są atrakcyjne nagrody! Moi czytelnicy bardzo się w nie angażują:

Przykłady:

Konkurs dla pacjentów : Sprawdź stan swojego zdrowia! Do wygrania 3 zestawy profesjonalnych testów diagnostycznych do użytku domowego firmy LabHome

Konkurs dla farmaceutów: Matka i dziecko pod opieką farmaceuty. Wygraj bilet na konferencję

2. Patronat nad artykułem

Możemy przeprowadzić razem długoterminowe akcje kreatywne pod patronatem marki – cykle wpisów na blogu, poradniki lub kursy, które wzbogacą wiedzę moich Czytelników.

3. Patronat medialny
W ramach współpracy i promocji ciekawych wydarzeń, konferencji lub akcji profilaktycznych występuję w roli patrona medialnego. Dokonuję relacji wydarzenia i wspieram zasięg poprzez moje kanały social media.

Przykład:
Konferencja Opieka Farmaceutyczna Od Zaraz
Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne i Kongres Bezpiecznej Terapii

4. Wywiady

Chętnie podzielę się swoją wiedzą w większym kręgu odbiorców. Udzielę wywiadu w radio lub w telewizji.

Przykład:
Pytanie na Śniadanie: Kalendarz pylenia roślin na czerwiec

Obecnie współpracuję z:

jeronimo martins hello zdrowie

Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy:

Agnieszka Raczkowska
Witaj

Nazywam się Agnieszka Raczkowska i jestem magistrem farmacji. Chciałabym Ci pokazać, w jaki sposób świadomie wybierać preparaty w aptece, by unikać podstawowych błędów w leczeniu. Od dzisiaj z moją pomocą zadbasz o siebie i swoich najbliższych.